Canlı Bayan Arkadaş Sitesi

Selamlar sevgili arkadaşlar.Canlı bayan arkadaş arayanlar.Benim adım Nadidegül.İsmim size biraz tuhaf gelebilir ama yapacak bişey yok adımı böyle koymuşlar.

Aslen manisalıyım.Ama uzun zamandır Ankara ve İstanbulda yaşıyorum.Şu Anda İstanbuldayım.Oldukça bakımlı bir bayanım ama çok fazla da makyaj malzemelerine para harcamayı sevmem.Bu yüzden hem bakımlı hemde masrafsız olmayı tercih ederim.

Ailem korede yaşıyor.Babamın işi gereği oraya yerleşmek zorunda kaldılar.Benle kardeşim Türkiyede kaldık.Ben bu nedenle kendi başının çaresine bakan bir kadın haline geldim.7 Ay önce erkek arkadaşımdan ayrıldık.Çünkü evime çok arkadaşını getiriyordu.Her gün neredeyse evde birileri oluyordu.Bu durumdan çok rahatsız olduğumu söylememe rağmen beni dinlemedi.Sonunda ayrılık kapıyı çaldı.

Şimdilerde kendimi berbat bir durumda ve çok yalnız hissediyorum.Kimsenin beni yanlış anlamasını istemem.Amacım para pul yada seks falan değildir.Sadece ciddi bir erkek arkadaşımın olmasını istiyorum artık.Tek istediğim eğer bir erkek bir kızı öpecek koklayacaksa,bunu içinden gelerek ve aşk ile yapmalıdır.Yani sadece bir kız arkadaşım olsun diye yaklaşılması beni çok rahatsız ediyor.

Bir erkeğin giyim tarzı da benim için biraz önemlidir.Güzel giyinmesi gerekiyor ve temiz olması gerekiyor.Bunlar haricinde kilosuna,yaşına falan çok takılmam.Kalbimin sahibini bulurum diye ümit ediyorum.Lütfen yorumlarda kendinizi anlatırken uzun uzun anlatın.Ben karşımdaki erkeğin nasıl biri olduğunu tüm detayları ile bilmek isterim.Hangi şehirde olduğunuzda benim için sorun değil.Gerekirse gelirim.

Bu Konu ile ilgili Aramalar

ankara bayanım,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*