Kadınlar Seks Sırasında Ne Düşünür ?

Seks yaparken tamamen karşı cinsinize odaklandığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Çünkü bazen insanların kafalarından farklı düşünceler geçtiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.İşte kadınlarında aklından seks sırasında aklından geçen bir takım şeyler vardır.Ancak , işin tuhaf tarafı ise bir erkeğin bunu asla farketmiyor olmasıdır.

İlk Olarak Gün içerisinde yaşadıkları

Partneriniz gün içerisinde sıkı bir çalışma geçirmiş olabilir.Seks esnasında günün raporunu istemsizce beyninde tutabilir.Elbette siz bunu anlayamazsınız.Ama özellikle de çalışan bir kadının günün raporunu analiz etmesi çok olası bir durumdur.

Erken Boşalma Problemi Yaşıyorsanız Bu durumu ertelemenin yollarını arar

Erkeklerde erken boşalma problemi oldukça yaygındır.Kadınlar bu durumdan çok hoşnut olmazlar.Ancak , bu durum cinsel hayatınızı çokta etkileyen bir unsur değildir.Çünkü,Kadınlar seks sırasında sizin erken boşalma probleminize çözüm üretecek şeyler düşünürler.

Vücutlarının Size Nasıl Göründüğünü Merak Ederler

Kadınlar her zaman karşı cinse olabildiğince güzel ve seksi görünmek isterler.Bu Nedenle seks esnasında , sevişme sırasında karşı cinse nasıl göründüklerimi merak ederler.Kilolu muyum ? Basenlerim mi var ? Acaba hoşlanıyor mu ? gibi sorular durmadan kafalarından geçer.

Kötü Kokuyor muyum Diye Tedirgin Olurlar

Kadınların en çekici olan taraflarından birisi elbette ten kokularıdır.Bu Nedenle vücut kokularının kötü olup olmadığını merak ederler.Ağız Kokusu ya da ter kokusu seks sırasında itici etkenlerdir.Bu Nedenle , sevişirken kötü kokup kokmadıklarını merak eder ve düşünürler.

Anlık Bir Seks Gerçekleştiyse istenmeyen Tüyleri düşünürler

Çiftler Elbette her zaman planlı olarak seks yapmazlar.Bu nedenle aniden bir sevişme gerçekleştiyse,o an kadınların genel olarak düşündükleri şey istenmeyen tüyleri olacaktır.Partnerinin bu durumu fark etmemesi için sürekli akıllarında istenmeyen tüyler olacaktır.

Seslerin Komşular Tarafından Duyulma Endişesi

Bir çok kadın , her ne kadar istese de seks esnasında inleme sesleri çıkaramaz.Çünkü bu seslerin komşular ya da dışarıdan birilerinin duyacağı korkusuna kapılırlar.Dolayısıyla sevişme sırasında bu endişeyi düşünürler.

Bu Konu ile ilgili Aramalar

Silikon seks aşk bebek mail,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*