Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum

Herkese Merhabalar arkadaşlar İstanbul’da yaşıyorum kendime yakışıklı ve beni kaldırabilecek adam akıllı bir arkadaş arıyorum. Öncelikle karşılıklı güven olması gerekiyor Eğer karşılıklı güven olmazsa sizlerinde bildiği gibi hiçbir şey olmayacaktır Ben bütün kadınlar gibi alışveriş yapmayı gezmeyi tozmayı seviyorum Bir 65 boyunda 52 kilo Güzel bir bayanım.

İstanbul’da üniversite okuyorum. Ancak okulumun bütün masraflarını karşılayamıorum. Burada bir evde yalnız yaşıyorum. Benimle birlikte yaşayacak bir arkadaş olursa benim için daha mantıklı olur. İstanbul’dan olması gerekmiyor. İstanbul’un dışından bir erkek arkadaşlada görüşebiliriz.Kendinizi tanıtmak için aşağıdan yorum bölümüne yazabilirsiniz. Arada sırada gelip burayı Kontrol ederseniz cevap verdiğini göreceksiniz. Ben sürekli burayı kontrol edeceğim bana yazan arkadaşlarla iletişim halinde kalmaya çalışacağım.

Lütfen Sadece ciddi bir aklı başında arkadaşlar yazarlarsa sevinirim Ben adam gibi bir erkek arıyorum İstanbul’dan olursa benim için daha mantıklı olacaktır.

Yönetici dedi ki;

Arkadaşlar sizlerde İstanbul’dan ve Türkiye’nin bütün bölgelerinden Üniversiteli bir kız arkadaş Kendime erkek arkadaş arıyorum diyorsanız telefonum budur diyor erkek arkadaş arayan bayanların telefon numaralarına ulaşmak istiyorsanız şansınızı hemen deneyin.!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*