Kız Numaraları

Sanal ortamda kız numaraları ve bayanların telefon numaraları gibi aramalar yapılıyor.Bu durumda haliyle dikkatimi çekti ve bende sizin için böyle bir başlık açma gereği duydum.

İnternet ortamında kız numaraları bulmak için,dul bayanların telefon numaralarına whatsapp gibi iletişim ağlarına ulaşmak için çaba sarfeden bir sürü insan var.Bunun nedeni elbette ya sevgili olabilmek,ya da güzel bir aşk gemisine binmek arzusudur.Türkiye’nin her yerinden sitemizi ziyaret eden yüzlerce kız ve bayan arkadaş var.

Ancak çelişkili olan bir durum var.Mantık olarak hiç bir kız cep telefonu numarasını yada bu tarz özel bişeyi sanal ortamda öylesine yayınlamaz.Sosyal medya hesapları olan Facebook,Twitter ve İnstagram gibi ağlara erişime izin verebilirler ama cep telefonu Ya da Whatsapp numarası gibi şeylere müsade etmeyecekleri kesin.

Eğer bir kız numarası,dul bayan numarası,erkek arayan bayan arkadaş numaraları falan arıyorsanız,öncesinde o bayanın kızın sizi tanıması için ona fırsat vermelisiniz.Yani hiç bir kız sizi tanımadan size telefon numarasını vermek istemez.Mantık olarak sizde kimseye numaranızı vermezsiniz değil mi ?

Size 3 Seçenek sunduk.!

Sitemizde Sohbet’e Bağlanabilirsiniz.

Tamamen Ücretsiz olarak Görüntülü Sohbet sistemine giriş yaparak Üyeliksiz sesli ve kameralı sohbet edebilirsiniz.Bu şekilde bir kaç gün ya da hafta içerisinde bir bayanla samimi olabilir ve telefon numarasını uygun zamanda alabilirsiniz.


Yada sitemizin Alt bölümündeki Alandan yorum yaparak detaylı ve dürüst bir şekilde kendinizi tanıtın.Kendinizi tanıtırken,bayanların telefon numarasını almak istiyorsanız sonuna kadar dürüst ve güvenilir olmalısınız.Güven öncelik olmaz ise hiç bir kız size güvenerek arkadaş olmak ya da telefon numarasını vermek istemeyecektir.

Ücretsiz İlan verebilirsiniz.!

Sitemizde tamamen ücretsiz bir şekilde kendi tanıtım yazınızı oluşturarak Fotoğraflarınız ile paylaşabilirsiniz.Bize gönderdiğiniz tanıtım yazılarınızı kontrolden geçirerek onaylıyoruz.Bu şekilde Google arama motorunda ve sitemizin arkadaşlık bölümünde daha çok dikkat çekersiniz ve bayanlar ile tanışma fırsatınızı hızlandırmış olursunuz.

Sitemiz üzerinde vermiş olduğunuz tanıtım yazısına etkileyici bir başlık oluşturmayı unutmayın.Mesela Manisa Kız Telefon Numaraları şeklinde bir başlık attınız. En geç 2 gün içerisinde google gibi arama motorlarında Manisa Kız numaraları yazdığınız zaman sizin ilanınız yer alacaktır.Bunun Yanı sıra sitemizde Arkadaşlık ilanları bölümünde de yer alacaksınız.Tüm Bu imkanların hepsini size ücretsiz olarak sunmaktayız.

Sitemiz üzerinden tanıştığınız insanlara olan itimatınız tamamen sizin insiyatifinizdedir.Sizden herhangi bir şekilde ödeme falan isteyen olursa sakın güvenmeyin.Sitemiz kimseden para pul istemez ve tamamen bedava hizmet etmektedir.Bol Şanslar.

2 yorum

  1. Türkiye’nin her yerinden Kız Numaraları,İstanbul,İzmir ve Ankara başta olmak üzere GAziantep,Amasya,Aydın,Manisa,Muğla ve diğer şehirlerden de kızların telefon numaralarına erişebilirsiniz.
    Tabi öncelikle kendinizi güzelce tanıtan bir yazı yazmalısınız : )

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*