Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Eğer gerçek bir ilişki istiyorsanız ve kaliteli bir bayanla ikişki yaşamak ve arkadaş olmak istiyorsanız öncelikle kendinize bu soruyu sormalısınız.Nasıl bayan arkadaş bulurum ?

Gerçek bir aşka yürümek ve yalnızlığınızı artık solandırmak için öncelikle kendizle münakaşa edip empati yapmalısınız.Ciddi anlamda bir evlilik teorisi içerisinde olmak gerekiyor.Yani kullan at poşetler gibi bir ilişki arıyorsanız bayan arkadaş bulmanız çok zor.Çünkü,kaliteli ilişkiler kaliteli kadınlarla yaşanır.

Dürüst Olun

Öncelikli kuralınız ve idealiniz Dürüstlük olmalıdır.Dürüst olmayan bir insan hayatı boyunca hem maddi hemde manevi olarak kaybedecektir.Özellikle de ilişkilerde En önemli şeylerden birisi dürüst olmaktır.

Güvenilir Olun

Daha sonrasına bakacak olursak,günümüzde ilişkilerin bitme sebeplerinden en önemlisi güvenilir olmamaktır.Hangi insan güvenmediği biri ile hayatını paylaşmak ister ki ? Bu nedenle güvenilir olmak zorundasınız.Karşı cinsiniz ile tüm hayatınızı paylaşacağınızı göz önünde bulundurarak hareket edin.

Çalışkan olun

Çalışkanlık kelimesini bir çok anlamda kullabiliriz.Her kadın çalışkan bir erkek ister.Bu nedenle elinizden geldiği kadar çalışkan olmalısınız.Bu çok çalışın ve deli gibi para kazanın anlamına gelmiyor.Evde bozulan bir ampülü aynı gün değiştirmeniz bile çalışkan bir erkek olduğunuzu gösterir.

Fedakar Olun

Ciddi ilişkilerin en önemli maddelerinden biri de karşılıklı olarak fedakarlık yapmaktır.Hayat arkadaşınız için herşeyi bir kenara bırakın.Kimse için onu üzmeyin.Her zaman kadını ön planda tutun.

Bu Konu ile ilgili Aramalar

dul bayan tiviti,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*