Paralı Poşet Komik

Ülkenin gidişatı beni ciddi anlamda endişelendirmeye başladı.Paralı poşet olayından sonra gerçekten ironik ve komik bir durum içerisine girdiğimizi düşünüyorum.

Okuduğum bir haberde bir vatandaş paralı poşeti alıp eve gitmiş.Daha sonrasında poşeti geri getirip iade etmiş ve 25 krş parasını da geri almış.İade fişinin üzerinde ise ” poşetten memnun kalmadım” yazıyordu.Gülmemek elde değil bu komik duruma…

Ancak bu ülkede bu paralı poşet olayı dalgaya alınacak.İlk günden iade edilmesi zaten bir komedi.Daha çok komik şeylerle karşılaşacağımdan hiç şüphem yok.

Bundan sonra poşetlerimizi kıyafetlerimiz gibi yıkayacaz.Kurutacaz ve el bebek gül bebek bakacaz onlara.Poşet deyip geçmeyecez.İşin garibi şu ; hem parasını verip hemde marketlerin bi güzel reklamını yapacağız.Bu da ençok tepki alacak olan durumlardan birisi olacak diye düşünüyorum.

Özellikle de BİM poşetlerine edilen bu eziyet son bulacak.Bu açıdan düşününce bi kere daha üzüldüm.İnsanımız poşete para vermez diye düşünüyorum.Yakında marketlerde çok komik durumlarla karşılaşacağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*